У Полтавській області зареєстрували АЧС

119
0
На Полтавщині зареєстрували АЧС
pixabay.comНа Полтавщині зареєстрували АЧС

На території особистого селянського господарства с. Великий Перевіз, Шишацького району Полтавської області 20 травня 2017 р. було зареєстровано загибель свиней. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Згідно експертного висновку Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи встановлено діагноз АЧС.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Шишацькій районній державній адміністрації з 22 травня 2017 року встановлено карантин, територію особистого селянського господарства оголошено неблагополучним пунктом та затверджено «План заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней на території особистого селянського господарства Шишацького району та недопущення розповсюдження даного захворювання на території Полтавської області».

Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби області та району. Вживаються оперативні заходи з локалізації, ліквідації збудника АЧС.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus