Ощадбанк розробляє альтернативу 1С

25 травня 2017 145 0
Андрій Пишний, голова правління «Ощадбанку»
gazeta.dt.uaАндрій Пишний, голова правління «Ощадбанку»

Державний Ощадний банк розробляє систему, яка замінить 1С у веденні бухгалтерського обліку на підприємствах АПК і інших сфер.

Такий додаток може стати альтернативою компютерної програми, що попала під санкції РНБО і Президента Україні, пише «Новое Время».

Про це розповів голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Читати за темою: Під санкції потрапили бухгалтерські програми, якими користуються фермери

Нова система від «Ощадбанку» буде орієнтована на обслуговування малого та середнього бізнесу і фактично є просунутим інтернет-банкінгом для представників МСБ.

Зараз ця система тестується на трьох обласних управліннях. У загальнонаціональну експлуатацію, за словами Андрія Пишного, вона буде запущена вже в найближчі кілька місяців.

«Наша система Корплайт має модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто клієнти зможуть здійснювати перекази, вести свій управлінський фінансовий, бухгалтерський облік», — повідомив банкір.

Таким чином, система дасть можливість обміну даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. І вже до кінця 2017 р. дасть змогу підприємцям уникнути використання російського програмного забезпечення для бухгалтерів 1С, яке потрапило під санкції.

Виконано за допомогою Disqus