У Європі 80% врожаю вирощується у теплицях

29 травня 2017 652 0
Лише 10% українського врожаю вирощують у теплицях
Kurkul.comЛише 10% українського врожаю вирощують у теплицях

У Європі весь весняний врожай захищений, адже 80% всього врожаю фермери вирощують під плівкою. В Україні в теплицях вирощують лише 10% весняного врожаю, повідомляє ГолосUA.

«В Україні врожай в основному вирощують у відкритому ґрунті, на відміну від фермерів у європейських країнах, які всі посадки захищають плівкою», ― відмічає директор Асоціації постачальників торгових мереж України Олексій Дорошенко.

За його словами, перші ягоди які вирощують фермери Закарпаття, як правило, вирощують у відкритому ґрунті.

«Якщо по Україні під плівкою вирощується всього 10% урожаю, то в Європі під плівкою вирощують відсотків 80», ― наголосив експерт.

Майже всі країни Європи страхують свій врожай, накриваючи його плівкою.

«В Європі і навіть у теплій Туреччині такого як у нас вирощування у відкритому ґрунті практично немає. Всі весняні посадки в європейських країнах накривають плівкою, вони 100%-во захищені. Західні фермери краще вкладуть кошти у плівку. При цьому, зрозуміло, що у них затрати на вирощування ягід будуть значно вищими, але при цьому вони розумітимуть, що вони застраховані і повної втрати врожаю в них не може бути», ― підкреслює експерт.

Олексій Дорошенко повідомив, що на Заході фермери не хочуть ризикувати і тому вони не бояться вкладатися в майбутній урожай. Нехай воно коштуватиме дорожче, але при цьому буде гарантія, що фермери зберуть гарний врожай.

Виконано за допомогою Disqus