Інвестиції в АПК підвищили урожайність — експерт

11 серпня 2015 48 0
Інвестиції в АПК підвищили урожайність — експерт
Кurkul.comІнвестиції в АПК підвищили урожайність — експерт

Нинішній високий урожай в Україні пов'язаний зі сприятливими кліматичними умовами, а також із вкладенням значних інвестицій в сектор агропромислового комплексу з 2008 р. до 2013 р. Так вважає директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник, повідомляє Golos.UA.

«Великий врожай пов'язаний з гарними кліматичними умовами, а також вкладанням значних інвестицій в сектор АПК з 2008 до 2013 року. Крім того, ці інвестиції не стільки західні, скільки українські. Майже кожен із наших олігархів інвестував серйозні гроші в аграрний сектор. Таким чином, вже закладений певний фундамент, і якщо його не підтримувати, то він буде зруйнований», — зазначає експерт.

За його словами, кон'юнктура світових цін склалася таким чином, що продукцію аграрного сектора стало вигідно продавати.

«Гроші вкладати в аграрний сектор дуже вигідно. З'явився великий покупець нашого зерна — Китай, в імпорті якого, ми вийшли на перше місце по зернових. Також з'явилися умови на зовнішніх ринках. І я впевнений, якби не війна — ми б мали значно більше можливостей у сільському господарстві», — переконаний Руслан Бортник.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою