На Закарпатті зафіксували новий спалах АЧС

1 червня 2017 137 0
На Берегівщині в дикої свині виявили африканську чуму, у районі введені карантинні обмеження
pixabay.comНа Берегівщині в дикої свині виявили африканську чуму, у районі введені карантинні обмеження

Труп дикої свиноматки з ознаками вірусної хвороби виявили біля годівниці в понеділок, 29 травня, в одному з мисливських господарств поблизу с. Берегуйфалу Берегівського району, повідомили на сайті Закарпатської ОДА.

За даними Закарпатської ОДА, зразки тканин свині були оперативно відправлено у Київський Державний науково-дослідний інститут лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, фахівці якого встановили, що тварина загинула від збудника африканської чуми свиней.

Читати за темою: Як розповсюджується АЧС: Kurkul.com запускає карту моніторингу

Труп дикої свині, у якої виявлено африканську чуму, спалено. Станом на ранок четверга жодної іншої тварини зі збудником цієї вірусної хвороби не виявлено, ситуація знаходиться під постійним контролем влади.

«У Береговому проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії. Введені карантинні обмеження, які включають знищення диких свиней мисливського господарства, у якому виявлено збудник африканської чуми, подвірний обхід ветеринарів з обстеженням домашніх свиней в сусідніх селах, заборону переміщення свійських свиней без дозволу санітарної служби тощо», — цитує прес-служба голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Виконано за допомогою Disqus