Реклама

Аграрії Львівщини заробляють на туристах

7 червня 2017 238 0
Вівці породи Мериноландшаф
merinos-zahid.comВівці породи Мериноландшаф

Львівщина поповнюється фермерськими господарствами орієнтованими на сімейний відпочинок. Розвиток зеленого туризму та сімейного відпочинку на природі торкнувся і вівцеферми європейського рівня ТзОВ «Меринос-Захід», повідомляє Справжня Варта.

Наразі на фермрмі утримується 150 голів овець породи Бергшаф-Тірольська скальна вівця.За словами власника ферми, приклад нового підходу до ведення господарства він взяв у європейських фермерських господарств.Так, на вівцефермі є своя особливість — проживання управляючого на території підприємства, наявність готелю, можливість вільного відвідування ферми для туристів та дегустація продукції: козячих, овечих сирів та іншої продукції.

На сьогоднішній день підприємство налічує вже три ферми «Меринос-Захід» на території двох сільських рад — Почаєвицької та Летнянської та від недавна – село Залужани.

Агропідприємство працює у галузі тваринництва, зокрема розвиває вівчарство. В господарстві утримують овець породи Мериноландшаф, Суффолк та Бергшаф -Тірольська скальна вівця.

Виконано за допомогою Disqus