АБА АСТРА продемонструвала комбайн Fendt на Міжнародних днях поля

30 червня 2017 72 0
Зернозбиральний комбайн Fendt 6335C
Kurkul.comЗернозбиральний комбайн Fendt 6335C

21-23 червня в смт. Дослідницьке на Київщині, компанія ТОВ «АБА «Астра», в рамках «International Field Days» продемонструвала новинку на ринку України — зернозбиральний комбайн Fendt 6335C.

Про це повідомив сайт Traktorist.ua.

Комбайн Fendt 6335C оснащується турбованим, потужним та економічним, 6-ти циліндровим двигуном AGCO Power, номінальною потужністю 335 к.с. Він обладнаний паливною системою Common Rail та має по чотири клапани ГРМ на циліндр.

Комбайн цієї серії, завдяки багаточисленним новим функціям, значно підвищує планку стандартів преміум-сегменту комбайнів середньої потужності. Це і автоматизована система рульового керування Vario Guide, і покращений дизайн, і 6-рядний подрібнювач соломи, і багато інших.

До особливостей комбайна також належить Power Feed Roller (PFR) — пальцьовий поживний барабан, встановлений на вході в похилу камеру, який створює рівномірний потік скошеної маси та більш рівномірно завантажує молотильний апарат.

Це дозволяє забезпечити максимальну економію пального при підвищенні продуктивності комбайна та ефективний вимолот зерна з найменшими зерновими втратами. Жатки PowerFlow та FreeFlow забезпечують рівномірність подачі скошеної зернової маси, що є найважливішим фактором ефективного збору врожаю та якості обмолоту.

«При цьому, виробник подбав про комфорт оператора також. Нова кабіна Skyline перетворює важку роботу оператора у більш продуктивну та приємну працю» — про технічні переваги розповів продакт-менеджер по зернозбиральним машинам Fendt, Дмитро Проданов.

Виконано за допомогою Disqus