На Житомирщині викрито агронома-нарколюбителя

14 серпня 2015 93 0
На Житомирщині викрито агронома-нарколюбителя
V4asno.comНа Житомирщині викрито агронома-нарколюбителя

У Житомирській області працівники міліції, під час санкціонованого обшуку, виявили зелені рослини коноплі, за місцем проживання жителя Малинського району. Триває досудове розслідування, повідомляє прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.

Як зазначається у повідомленні, у рамках кримінального провадження міліціонери провели санкціонований обшук у домоволодінні жителя одного із сіл Малинського району. На присадибній ділянці 50-річного господаря було виявлено посіви конопель. За словами чоловіка, він вирощував нарковмісні рослини для власного споживання.

На горищі будинку «агроном» облаштував місце, де висушував вирощене на городі зілля. Звідти міліція вилучила 150 сухих рослин коноплі, йдеться у матеріалі.

Також додається, що готову до споживання нарковмісну масу чоловік зберігав в одній з кімнат будинку. Виявили і спеціальний пристрій для вживання наркотиків.

«Усе вилучене нині направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ст. 309 Кримінального кодексу України», — повідомив начальник Малинського міського відділення управління Міністерства внутрішніх справ України Михайло Старовойт.

Згідно з чинним законодавством, агроному-нарколюбителю загрожує штраф, виправні роботи, піврічний арешт, обмеження чи позбавлення волі строком до 3 років.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 6°

Вітер

3.2м/с

Опади

2.4мм

Вологість

49%