Тернопільський ветсанзавод може спричинити екологічну катастрофу

5 липня 2017 107 0
Забруднені води
ufa1.ruЗабруднені води

Звалище відходів тваринництва на ветсаназаводі у Тернопільській області вже спричинили забруднення ґрунту і можуть призвести до отруєння поверхневих та підземних вод.

Про ситуація на ветсанзаводі повідомляє портал ZN.UA.

На території ветсанзаводу вже накопичилося близько 4 тис. т відходів, які підприємство не в змозі переробити. Відходи зберігаються на відкритому майданчику з порушеним герметичним дном. Таким чином вони створюють загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців найближчих населених пунктів.

В останні роки Тернопільский ветсанзавод  знижував об’єми прийому сировини. Ситуація з накопиченням відходів загострилася минулого року.

«Працівники Державної екологічної інспекції в області, які проводили перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства, виявили кричущі та очевидні порушення ― була відсутня щільна огорожа скотомогильника, система відводу зворотних вод », ― йдеться в повідомленні.

В травні 2017 р. працівники екологічної інспекції виявили розтікання відходів. Загальна сума збитків, нанесених навколишньому середовищу внаслідок забруднення земель досягла 836 тис. грн.

Виконано за допомогою Disqus