Тернопільський ветсанзавод може спричинити екологічну катастрофу

104
0
Забруднені води
ufa1.ruЗабруднені води

Звалище відходів тваринництва на ветсаназаводі у Тернопільській області вже спричинили забруднення ґрунту і можуть призвести до отруєння поверхневих та підземних вод.

Про ситуація на ветсанзаводі повідомляє портал ZN.UA.

На території ветсанзаводу вже накопичилося близько 4 тис. т відходів, які підприємство не в змозі переробити. Відходи зберігаються на відкритому майданчику з порушеним герметичним дном. Таким чином вони створюють загрозу навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців найближчих населених пунктів.

В останні роки Тернопільский ветсанзавод  знижував об’єми прийому сировини. Ситуація з накопиченням відходів загострилася минулого року.

«Працівники Державної екологічної інспекції в області, які проводили перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства, виявили кричущі та очевидні порушення ― була відсутня щільна огорожа скотомогильника, система відводу зворотних вод », ― йдеться в повідомленні.

В травні 2017 р. працівники екологічної інспекції виявили розтікання відходів. Загальна сума збитків, нанесених навколишньому середовищу внаслідок забруднення земель досягла 836 тис. грн.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus