Реклама

Малий та середній виробник став пріоритетом держполітики — Ковальова

6 липня 2017 105 0
Олена Ковальова, заступник міністра аграрної політики та продовольства України
Kurkul.comОлена Ковальова, заступник міністра аграрної політики та продовольства України

Нова державна політика сільського розвитку скеровується на максимальне задоволення потреб та прагнень мешканця сільської місцевості. На цьому наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Малий та середній виробник став пріоритетом державної політики. І не лише аграрної, але й загальнодержавної економічної. Нещодавно була ухвалена Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва. Зараз формується план її імплементації. Для нас дуже важливо, щоб мале та середнє сільське підприємництво віднайшло місце у цьому документі», —зазначила Олена Ковальова.

За її словами, запровадження політики сільського розвитку в Україні відповідає європейським цінностям та європейській практиці. Угода про Асоціацію з ЄС передбачає позиції щодо сільського розвитку. На пошук та успішну реалізацію місцевих ініціатив спрямована діяльність Проекту Європейського Союзу «Підтримка ЄС впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

Важливим партнером міністерства є USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». В рамках цього Проекту надається допомога низці об’єднаних територіальних громад у підготовці стратегій економічного розвитку, планів їх реалізації та залученні відповідних ресурсів.

«Ми вивчаємо найуспішніші практики сільського розвитку різних країн світу, державної підтримки малого виробника, кооперації, просування традиційної продукції та продукції локального виробництва, агрорекреації та інформаційно-просвітницької роботи. Але принципи, підходи та моделі політики сільського розвитку поки що залишаються новацією для значної частини суспільства, тому процес публічного обговорення цих питань є просто необхідним», — підкреслила заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus