Відтепер більше банків компенсуватимуть вартість української с/г техніки (ОПИТУВАННЯ)

19 липня 2017 168 0
Лозівські машини на виставці
kurkul.comЛозівські машини на виставці

Кабінет Міністрів України розширив перелік банків, до яких аграрії можуть звернутися для отримання компенсації вартості сільгосптехніки, банками, в статутному капіталі яких 75% і більше відсотків акцій належить державі, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням, яке український уряд підтримав на засіданні в середу, сільськогосподарські товаровиробники зможуть отримувати часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва не тільки через держбанки зі 100% часткою держави в статутному капіталі, а й через банки, частка держави в статутному капіталі яких, становить 75% і більше.

Нагадаємо, аграрії, починаючи з 2017 р., будуть отримувати через державні банки часткову компенсацію під час купівлі сільськогосподарської техніки в розмірі 20% її вартості за умови, що рівень локалізації виробництва складної техніки в Україні перевищує 35%. У бюджеті на 2017 р. на зазначену програму передбачено близько 550 млн грн, в 2018 р. розмір держпідтримки за вказаною програмою держпідтримки може зрости до 1 млрд грн.

До цього в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі був оприлюднений список із 40 підприємств вітчизняного машинобудування, чия техніка підлягає 20% компенсації вартості під час купівлі аграріями.

Виконано за допомогою Disqus