Фермер із Херсонщини доставлятиме кавуни в столицю на баржах НІБУЛОНА

21 липня 2017 554 0
Урожай кавунів на полі
aleksandrsinenko.comУрожай кавунів на полі

Кавуни з господарства херсонського фермера Олександра Синенка доставлятиме в Київ агрохолдинг «НІБУЛОН» на власних баржах.

Деталі угоди між середнім сільгоспвиробником та агрохолдингом уже обговорюються.

На думку учасників нового проекту, співпраця у рамках унікального для України логістичного проекту матиме багато позитивних наслідків.

Наприклад, сільгосппідприємство зможе формувати великі партії баштанної продукції, адже саме на них орієнтовані торгові мережі. Через таку політику супермаркетів урожай малих і середніх господарств рідко потрапляв на полиці магазинів. Тепер перед фермерами відкриватимуться нові можливості збуту своєї продукції.

Також сільгоспвиробник зможе заощадити на автомобільних перевезеннях у «високий сезон». Бо через відсутність альтернативних видів перевезень ціни на них зростають подекуди у два з половиною рази.

«Ми вже домовилися з Олександром Синенком, що в першій декаді серпня на полицях столичних супермаркетів будуть кавуни з херсонських полів, доставлені нашим річковим флотом. Тим більше, для аграріїв річкова логістика дасть додатковий прибуток у розмірі 300 грн/т», — розповів генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Сам Олександр Синенко розповів нам, що деталі угоди ще обговорюються, тому він зможе надати детальну інформацію щодо співпраці з «НІБУЛОНОМ» трохи пізніше, коли механізм буде запущено в дію й перша партія кавунів успішно прибуде до Києва.

Швидкість формування партій продукції з поля та її доставки допоможе більш оперативно збирати й реалізувати урожай, а відтак ― зберегти до 30% кавунів. Тоді як раніше фермерам доводилося чекати на вільні вагони для транспортування залізницею, і урожай просто залишався у полі.

До того ж, доставка овочів та фруктів річковим транспортом допоможе суттєво знизити механічні пошкодження та зберегти їхній товарний вигляд.

Крім того, перевезення продукції по Дніпру зменшить кількість вантажівок із овочами та фруктами на автомобільних шляхах. Тому можна очікувати менше пошкоджень асфальтного покриття й вільні українські дороги.

Виконано за допомогою Disqus