Мінагропрод потрібно включити до Мінекономіки?

19 серпня 2015 32 0
Мінагропрод потрібно включити до Мінекономіки?
Вusiness.uaМінагропрод потрібно включити до Мінекономіки?

Мережа Міністерства аграрної політики та продовольства України є дуже розгалуженою, про це сказав в інтерв’ю Аgrotimes генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Герром Інвест-Україна» Дітріх Трайс.

За його словами, оскільки сільське господарство є частиною економіки, то чому б Мінагропрод не включити до структури Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Установа фермерів не фінансує, допомоги в отриманні кредитів не надає. Через низькі заробітні плати там не може бути й висококваліфікованих консультантів. Тому, якщо потрібна консультація, я винаймаю спеціалістів. В управлінні лише вимагають звіти. Відчувається спадщина планової економіки: скільки зібрали, скільки планується, як відбувається хід посівної, збиральної. Також дивують жорсткі обмеження в тому, що належить вирощувати: без обмежень можна сіяти лише кукурудзу та пшеницю. Загалом, що й коли вирощувати — такі запитання в мене на батьківщині вважаються особистою справою підприємця», — сказав експерт.

Також додав, що у Німеччині відповідне відомство є в структурі Міністерства продовольства й органів захисту прав споживачів. Основна його функція — виконавчий орган Євросоюзу в Німеччині, відповідальний за реалізацію аграрної політики ЄС. Крім того, міністерство представляє інтереси сільського господарства Німеччини в ЄС.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... - 1°

Вітер

3.4м/с

Опади

4.8мм

Вологість

97%