Нові кооперaтиви на Черкащині безкоштовно отримуватимуть кролів

27 серпня 2017 438 0
Кролі
pixabay.comКролі

У Центрі розвитку кооперативів на Черкащині розводять маточне поголів’я кролів, аби в подальшому безкоштовно забезпечувати ними створені кооперативи.

Про це розповіли в Черкаській ОДА.

Сам Центр розвитку кооперативів передбачає кролівничу ферму та інформаційно-консультаційний підрозділ.

«Одна спеціальна 8-містна клітка, яку, приміром, одержує член кооперативу, може дати за сприятливих умов 100 кролів на рік. Наше ж завдання — допомогти на старті, аби в перспективі кооперативи навчились самостійно працювати і розвиватись», — розповідає керівник управління агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка.

За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, розведення кролів — це насправді нішеве виробництво й є перспективним для розвитку промислової галузі в цілому по Україні.

«Це також запорука розвитку безпосередньо малих та середніх підприємців. У результаті, ми можемо в подальшому говорити про експорт цієї продукції за наявності відповідних сертифікатів якості, адже на дієтичне м’ясо кроля сьогодні є попит», — розповіла Ольга Трофімцева.

Нагадаємо, КП «Регіональний навчально-практичний центр розвитку багатофункціональних кооперативів» був створений за фінансової підтримки Євросоюзу в межах грантової програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загалом вартість проекту сягає понад €600 тис., з яких майже 80% — кошти ЄС, решта — з обласного бюджету.

Виконано за допомогою Disqus