На Одещині порушили низку кримінальних справ за фактом рейдерства

6 вересня 2017 105 0
Стоп рейдерам
fakty.uaСтоп рейдерам

За місяць роботи штабу із боротьби з аграрним рейдерством вдалося зупинити десятки спроб захоплення врожаю чи землі на території Одеської області. За деякими фактам вже розпочато кримінальні провадження, таких справ наразі більше десяти.

Про це йшлося на засіданні штабу під головуванням першого заступника голови ОДА Олександра Терещука. За його словами, спроби рейдерства зафіксовано по всіх районах області, де здебільшого порушникам допомагають представники влади чи поліція, повідомили в Одеській ОДА.

Нагадаємо, за результатами форуму «Виклики осені: рейдерство, дотації і блокування податкових накладних», аграрії всіх областей зтикаються з рейдерством.

«Рейдери працюють в тісному зв’язку інколи із правоохоронними органами, інколи з адміністраціями, з міськими головами. Так сталося в Ширяївському районі. Вже підготовлена інформація для прокурора області, начальника поліції області, до генерального прокурора, щоб було проведено службове розслідування щодо участі правоохоронців в схемах та вжито відповідних заходів», ― наголосив Олександр Терещук.

За словами представників поліції, аби з’ясувати, хто саме має збирати врожай на тій чи іншій ділянці, потрібні експертизи документів, що займають час. Проте деякі матеріали вже готують до передачі до суду.

«Гаряча пора була в червні, коли збиралася пшениця, і от у серпні, коли починають збирати соняшник та інші пізні культури. Нещодавно подібні випадки були в Ізмаїлі, Ананієві. Поліція відразу виїхала, зупинила всі роботи, потім з’ясували, хто власник, і він вже зібрав врожай», ― зауважив начальник управління превентивної діяльності Національної поліції в Одеській області Іван Іщенко.

 

Виконано за допомогою Disqus