На Херсонщині побудують сховище-холодильник для кісточкових

20 вересня 2017 252 0
Вишні
vinnytsia.all.bizВишні

ТОВ «Дніпро» побудує сховище-холодильник для кісточкових, де можна буде зберігати до 200 тонн плодів. Про це розповів агроном ТОВ «Дніпро» Віктор Кучеров, передає прес-служба Херсонської ОДА.

В садах ТОВ «Дніпро» у селі Азовське (Генічеський район Херсонської області) вирощуються персики, яблука, сливи, черешні, виноград тощо. А також налагоджено хлібо-булочне виробництво на комбінаті, який теж належить ТОВ «Дніпро».

Фрукти й овочі підприємство вирощує на площі 250 га.

«Загалом, господарство має 12,5 тис. га сільгоспугідь. На підприємстві працюють 510 працівників, 130 з яких доглядають сад не сезонно, а впродовж усього року», ― зазначила економіст підприємства Людмила Кістечок.

Підприємство продовжує розвиватися й розширюватися, про що свідчить будівництво сховища-холодильника для кісточкових, де можна буде зберігати до 200 т плодів.

«Черешню, сливу, а згодом і полуницю можна буде зберігати впродовж двох місяців. Червневу черешню без проблем можна буде продавати у серпні, відповідно змінюватиметься й ціна», ― пояснив Кучеров.

Голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов зазначив, що весь урожай реалізується як до місцевих пансіонатів, оздоровчих закладів, так і закордон:

«Налагоджено поставки сливи до країн Балтії, Польщі, а черешня й виноград взагалі прямують до Китайської Народної Республіки. Це підприємство ― реальний приклад інвестування для Херсонщини й Генічеського району», ― сказав він.

Виконано за допомогою Disqus