На Запоріжчині стартував проект розвитку плодоовочівництва

25 серпня 2015 75 0
На Запоріжчині стартував проект розвитку плодоовочівництва
Dentist.uaНа Запоріжчині стартував проект розвитку плодоовочівництва

Проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, що стартував цього року на Півдні України, відродить виноградарство на Запоріжчині, повідомив під час виставки-конференції «Золоте гроно України 2015» директор департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації Андрій Ревуцький, пише прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

За його словами, на сьогодні в області під виноградниками зайнято 435 га, з яких 48% насаджень вирощується в сільгосппідприємствах і 52% — у населення.

«Унаслідок недостатньої фінансової, матеріально-технічної бази та скорочення кваліфікованої робочої сили у деяких сільгосптоваровиробників вирощування винограду не викликає інтересу», — сказав посадовець.

Також він додав, що наразі виноградарство переживає скрутні часи, тож необхідно докласти зусиль, щоб перетворити галузь у високоефективний конкурентоспроможний сектор аграрної економіки.

«Будь-який бізнес, у тому числі розвиток виноградарства, повинен починатися зі стратегії. Ми повинні піти від старих стереотипів ведення бізнесу, які тягнуть нас за собою в минуле. І в цьому нам допоможе проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, що стартував цього року на Півдні України», — зазначив Андрій Ревуцький.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

4.9м/с

Опади

0мм

Вологість

80%