Зняття мінімальних цін на цукор стимулює конкуренцію

27 серпня 2015 100 0
Зняття мінімальних цін на цукор стимулює конкуренцію
Gazeta.lviv.uaЗняття мінімальних цін на цукор стимулює конкуренцію

Кабінет Міністрів України 26 серпня 2015 р. підтримав проект Закону України «Щодо внесення змін до деяких Законів України щодо скасування мінімальних цін на цукор та цукрові буряки», пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, наразі законодавством України встановлено мінімальну ціну на цукор, нижче якої заборонено реалізовувати продукцію на внутрішньому ринку. Якщо власник цукру реалізує цукор за цінами, що нижчі від визначеної мінімальної ціни, то з нього стягується штраф у розмірі подвійної вартості цукру, реалізація якого здійснена з порушенням встановленого порядку.

Читати по темі: «Мінімальні ціни на цукор скасують — Шульмейстер»

«Мінагропрод запропонував скасувати такий механізм контролю за ринком цукру. Для споживача це означає, що держава дозволить реалізовувати на ринку дешевий цукор. При цьому, ця норма не вплине на зростання цін на солодкий продукт, оскільки спрямована на контроль нижнього рівня цін. Для підприємств скасування цієї норми означатиме розвиток конкуренції, оскільки цукрові заводи отримають стимул для здешевлення своєї продукції», — зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus

- 3° ... - 7°

Вітер

3.5м/с

Опади

1.6мм

Вологість

88%