Ассатег і чінкотег

Ассатег і чінкотег
bib.geАссатег і чінкотег

Назва породи

Ассатег і чінкотег (Assateg and Chincoteague)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - упряжні

Компанії племрепродуктори

Історія

Ассатег і чінкотег є фактично однією породою. Дві назви походять від назв сусідніх островів Ассатег і Чінкотег поблизу берегів Вірджінії в США, де мешкають ці чудові поні.В природньому середовищі вони мешкають диким чином. Походження їх до цього часу не відоме. Існує версія, що вони є нащадками іспанських і північноафриканських коней, які вижили після корабельної аварії колонізаторського судна поблизу цих берегів в 16-му столітті і заселилися на цих островах. Але можливо, вони були завезені колонізаторами спеціально в 16 -17 століттях. До 20-х років 20 століття ці породи поні залишалися практично невідомими. Слава прийшла до них після екранізації дитячого роману Маргарити Генрі «Таємниця чінкотег» в 1961 році. В даний час поні ассатег і чінкотег знаходяться під захистом спеціального департаменту, який щорічно влаштовує фестиваль, присвячений цим маленьким конячкам.Також проводяться спеціальні аукціони, кошти від яких надходять до фонду, призначений для поліпшення цієї породи.

Стандарт породи

Поні ассатег і чінкотег мають маленький зріст – близько 120 см. За зовнішніми характеристиками вони мають всі якості коня, особливо це стосується будови голови і ніг. У цих поні часто довга, занадто велика голова, довга слабка шия, довга вузька спина, вузька груди і скошений круп. Плечі прямі, ноги не досить сильні. Забарвлення в породі будь-яке, часто плямисте.

Господарська характеристика

Недоліки екстер’єру обумовлені суворими кліматичними умовами островів проживання поні. До цих маленьким конячок підливали кров шетландських і уельських поні, а також поні пінто.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus