Вестфальська

Вестфальська
moiloshadki.ruВестфальська

Назва породи

Вестфальська (Westphalian)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхово-упряжні

Історія

Вестфальський кінь був виведений на північному заході Німеччини в районі Північна Рейн-Вестфалія, звідки і отримав свою назву. Він є близьким родичем ганновера. Планомірним розведенням цієї породи зайнялися на рубежі XIX і XX століть в Державному розпліднику Варендорф. Тут відбулося удосконалення сільськогосподарських і військових місцевих коней приливом крові ганноверської і тракененськой породи. Племінна книга вестфальської породи була розпочата в 1905 році. Було перепробувано безліч схрещувань з ольденбургами, англо-нормандцями, фризами і рисаками, але в кінці кінців селекціонери зупинили свій вибір виключно на ганноверах. Сучасні вестфальці мають загальні племінні лінії з сьогоднішніми ганноверами.

Стандарт породи

Висота цих коней близько 160 – 168см. Для них характерна виразна легка голова з широко розставленими розумними очима довгими прямими вухами, довга мускулиста шия, широка в підставі, прямий профіль, глибокий широкий корпус, потужний живіт з довгими ребрами, потужний, злегка вузький круп, стрункі сухі кінцівки з сильними кістьми хорошими суглобами. Копита у коней округлої форми, розгорнуті в п’яті, з еластичним і пружним роговим покриттям. Найпоширеніші масті: гніда, темно-гніда, руда і ворона, рідко-сіра, часто зустрічаються білі плями на голові і ногах.

Господарська характеристика

Вестфальські коні відрізняються спокійним темпераментом і відкритим характером. Вони активні і енергійні. Вестфальська порода є універсальною породою для верхової їзди, різних дисциплін кінного спорту і активного відпочинку. Вона має чудові стрибкові якості і граціозні рухи. Це сильний і атлетичний кінь, який показує прекрасні результати на скачках, в триборстві, в виїздці і в конкурі.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus