Голландська теплокровна

Голландська теплокровна
bib.geГолландська теплокровна

Назва породи

Голландська теплокровна (Dutch Warmblood)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Батьківщиною голландської теплокровної породи є Нідерланди. Ця порода була спеціально виведена шляхом схрещування гронінгена і гельдерландера для використання в сучасному кінному спорті. Схрещувалися тільки кращі представники порід, які мали значні успіхи в спорті. Також для поліпшення її спортивних якостей була додана кров чистокровного верхового, французького рисака і голштинця. В результаті був виведений спортивний верховий кінь з вільними рухами. Спортивність – це основна генетична риса голландської теплокровної породи. Схрещування з представниками інших порід триває і до теперішнього часу. Їхньою метою є примішування крові витривалих, потужних конячок. Ця порода використовувалася для виведення інших порід. Переважно для цих цілей вона використовувалася в Новій Зеландії, Австралії, Великобританії.

Стандарт породи

Висота в холці голландського теплокровного коня досягає 174 см. У нього витончена голова, косі плечі, виражений загривок, сильна спина, потужний круп, м’язисті міцні ноги з твердими, міцними копитами.

Забарвлення в породі різне, але головним чином темне, найчастіше гніде.

Господарська характеристика

У породі виділяють три внутріпородних типи: верховий кінь з відмінними стрибковими якостями, елегантний виставковий кінь, всебічний кінь, який використовується для верхової їзди, і для сільськогосподарських робіт, і для роботи в екіпажах. Коні цієї породи старанні, доброзичливі, доброзичливі й енергійні. Голландська теплокровна порода призначена практично тільки для кінного спорту. Це одна з найбільш вдалих в цій області порід. Представники породи постійно виступають на міжнародних змаганнях з кінного спорту. Голландська володіє хорошим рівним кроком на всіх трьох аллюрах, це енергійні, прекрасні стрибуни.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus