Фуріозо

Фуріозо
zoo-dom.com.uaФуріозо

Назва породи

Фуріозо (Furioso)

Тип тварини

Коні

Напрямок

Коні - верхові

Компанії племрепродуктори

Історія

Угорщина здавна славилася в усьому світі як батьківщина видатних порід коней і прекрасних наїзників. Знаменита конярська ферма в Мьозохед’єше, заснована в 1784 році цісар Йосиф II, незабаром придбала репутацію одного з провідних конярських центрів в Європі.Саме там була виведена знаменита порода фуріозо, отримана від чистокровних верхових і угорських кобил. Найбільший внесок в створення породи внесли чистокровні верхові фуріозо, в честь якого була названа порода, і норт стар, імпортовані в 1850-і роки.

На основі цих двох племінних ліній в Мьозохед’єше почали розводити елітних екіпажних коней і хороших важких верхових. Деякий час двох племінних лінії містилися окремо, так як Норт Стар показав себе особливо успішним виробником призових упряжних коней.

Стандарт породи

Висота коня приблизно 163 см. Масть може бути будь-яка одноколірна.

В цієї породи легка суха голова (видає чистокровних верхових предків), косо поставлені плечі, сильна спина, хороші сильні ноги і копита.

Господарська характеристика

Сучасний фуріозо – це елітний універсальний верхова кінь трохи більше важкої тілобудови, ніж її чистокровні англійські предки. На луках Угорщини традиційно пасуться численні табуни коней, в тому числі фуріозо.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus