Чорно-бурий

Чорно-бурий
images.ua.prom.stЧорно-бурий

Назва породи

Чорно-бурий (Black-brown)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Порода чорно-бурий затверджена в 1948 р. Виведена в звірорадгоспі «Бірюлінський» під керівництвом зоотехніка Ф. В. Никітіна шляхом схрещування кроликів трьох порід: фландр, білий велетень і віденський блакитний.

Стандарт породи

Кролики чорно-бурої породи, великі, оригінального забарвлення, відрізняються високою скороспілістю і м’ясністю, добре пристосовані до континентального клімату. Жива маса кроликів цієї породи в середньому складає 5 кг, довжину тулуба 61 см, обхват грудей 37 см. Для кроликів цієї породи характерні міцна конституція, подовжений тулуб, міцний кістяк, глибокі груди, розвинене підгруддя, особливо у самок. Голова велика, вуха довгі, широкі. Круп круглий, ноги товсті і довгі. Волосяний покрив дуже густого, чорно-бурого забарвлення. Формують її чорне направляюче і зонально забарвлене остьове волосся з блискучими кінчиками, що утворюють густу чорну вуаль, і пухове волосся аспідного кольору з бурими кінчиками. До 4-місячного віку крольчата чорні, потім вони починають буріти.

Господарська характеристика

Крольчата народжуються масою 81 гр. Вони володіють високою енергією зростання, їх жива маса досягає: у віці 2 міс – 2,4 кг, 3 міс – 3,5 кг, 4, міс – 4,3 кг, забійний вихід в цьому віці складає 56–63 %. Кролики добре «оплачують» споживані корми. У віці від 2 до 3 міс кролики на 1 кг приросту живої маси споживають від 3 до 4 кг кормових одиниць. Середня плодючість самок – 7–9 крольчат, середньодобовий приріст молодняка- 39 гр. Молочність самок середня

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus