Шиншила Гігантська

Шиншила Гігантська
nashi-kroliki.comШиншила Гігантська

Назва породи

Шиншила Гігантська (Giant Chinchilla)

Тип тварини

Кролі

Напрямок

Хутрові

Історія

У Гігантської шиншили найвища мінімальна вага – не менше 5,8 кг. Це, насправді, не найбільша з усіх існуючих порід, але однозначно найбільша з усіх шиншил.

Коли шиншили вперше прибули до Америки в 1919 році, заводчики відразу ж побачили комерційний потенціал. Особина стандартної шиншили важила всього 2,3 – 3 кг і селекціонери почали роботу зі створення великої лінії. Незабаром вона була отримана з вагою до 5 кг, і її назвали – американська шиншила. У той же час, такий собі Едвард Г. Шталь був захоплений ідеєю створення ще більшої породи. Він схрестив самця стандартної шиншили з новозеландською крольчихою, потім з блакитним американським кроликом і фландром. Ретельно відбираючи поголів’я і ​​знову схрещуючи, він отримав нову породу. Першу кролицю автор прозвав «принцесою на мільйон доларів», саме вона стала обличчям породи вже в 1921 році. На затвердження стандартів пішло ще сім років.

Стандарт породи

Порода гігантська шиншила відноситься до напів арочного типу, істотно відрізняючись від інших представників категорії. Інші гіганти – строкач (гігантський чекерда), фландр та французький баран не мають обмеження по довжині або по вазі.

Для гігантської шиншили межа ваги встановлена на рівні 6,8 кг і крім того існує обмеження по довжині – тіло повинне бути гармонійно розвиненим, а не максимально довгим. До того ж, у цієї породи, єдиної з шиншил, хутро типу флайбек.

Господарська характеристика

Малюнок хутра подібний до того, що існує у диких родичів кроликів, і називають таку схему забарвлення агуті. При цьому пасмо волосся має чітко розділені пояса кольору в такому порядку: блакитний сланець, перловий, чорний, білий, чорний. У той же час у диких зайців і кроликів перемежовуються жовті й коричневі відтінки.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus