СТК

СТК
agroua.netСТК

Історія

Стандартні темно-коричневі норки виведені у звірорадгоспі «Пушкінський» Московської області методом поглибленої селекції. Цей внутрішньопородний тип займає провідне місце серед стандартних норок. В Україні його розводять у більшості норкових господарств.

Стандарт породи

У них довжина остьового волосся становить 19–24 мм, що волосся довше на 2–3 мм ніж у чорних, менш рівні по довжині, що створює враження більшої пишності хутра. Остьове волосся – від темно-коричневого до майже чорного забарвлення, пухові мінливі за забарвленням – від темно – до сіро-коричневої. Коричневе забарвлення ості і бурі відтінки підшерстку знижують оцінку забарвлення опушення звірів. Коефіцієнт успадкування темно-коричневого забарвлення коливається від 0,13 до 0,31

Господарська характеристика

Темно-коричневістандартні норки мають міцну статуру, тіло у них широка, масивна голова. Вага самця в середньому 2372 г, самки – 1227 г. Вони стійкі до зовнішніх впливів і плодовиті. В середньому їх плодючість складає більше шести цуценят, вихід молодняку ​​на самку дорівнює 4,5–5 цуценятам.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus