Червоний Калахарі

1195
Червоний Калахарі Джерело: fermerss.ru
Назва породи Червоний Калахарі Red kalahari
Тип тварини Кози
Напрямок МРХ - м’ясні
Компанії племрепродуктори

Історія

Калахарська червона коза – це м’ясна порода, яка походить з Південної Африки. У Південній Африці було виведено багато високоякісних м’ясних порід і калахарська червона – нове доповнення до цього списку. Це відносно новий вид тварини з точки зору визнання. Ця порода з кожним днем ​​стає все більш популярною і м’ясною твариною в Південній Африці і деяких інших сусідніх країнах. Назва породи калахарі походить від їх червоного окрасу і пустелі Калахарі, яка охоплює межі Ботсвани, Південної Африки і Намібії.

Деякі фермери вважають, що цей різновид було отримано від бурських кіз. Виною тому виступає їх буроподібний зовнішній вигляд, але насправді це далеко не так.

Калахарська червона – окрема порода кіз. Генетично вдалося встановити (в Раді сільськогосподарських досліджень Південної Африки), що у даних особин немає ніякої спорідненості з іншими козячими і, особливо, з представниками бурської породи. У Південній Африці особини цього виду вважаються важливою породою і вирощуються в основному для виробництва м’яса. Деякі популяції «червоних» також розводяться в Австралії, Бразилії та Сполучених Штатах Америки.

Стандарт породи

Особини цього виду дуже красиві тварини і мають зовнішню схожість з бурською козою. Тварини дуже великі і мають червоне забарвлення (білі або світлі відтінки червоного не бажані). Не бажані відхилення в кольорі через те, що білі, або більш світлі відтінки червоного не забезпечують належного камуфляжу від хижаків.

У них довгі і дуже гнучкі вуха. Шкіра в області шиї складчаста і легко тягнеться. Роги розташовані вище вух.

Господарська характеристика

Середня вага цапа – 115 кг., в той час, як кози досягають 175 кг. Козенята ростуть швидко, набирають вагу по – 1.5 кг. в тиждень, у деяких показники навіть перевищує 400 гр. в день. Заводчики, вибирають калахарских червоних кіз через їхні природні якості і функціональну ефективність. Кози дуже плідні і виробляють багато молока. Вони легко вигодовують кількох козенят

Тварини стійкі, та високомобільні можуть ходити далеко в пошуках їжі і води. Вони харчуються величезною різноманітністю рослин. Обмежене використання вакцин, дозволяють отримувати м’ясо чудової якості. Ще бонус – нежирне м’ясо з чудовим смаком і текстурою.