Кучерява

Кучерява
svoimi-rykami.ru/Кучерява

Назва породи

Кучерява ()

Тип тварини

Цесарка

Напрямок

Птахи - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Родом з Африки, де зустрічається в Марокко та інших північних і східних регіонах Африканського континенту. Населяє місцевості, порослі молодим лісом, на північному сході Африки.

Кучерява цесарка досить часто зустрічається в зоопарках. Живуть птахи у просторих вольєрах зі штучним ландшафтом (невисока трава з кількома чагарниками).

Стандарт породи

Кучерява цесарка має пір'я чорного кольору з блідо-блакитними вкрапленнями. Ділянка під очима і горло червоні. У червоний пофарбовані і нижня частина голови та шия. На голові є чубчик у формі шапочки, зібраний з м'якого пір'я.

Господарська характеристика

Птахи в неволі рухливі, багато бігають по вольєру. Цесарки влаштовують гніздо в траві під кущем, де риють невелику ямку. Самка відкладає 10-12 яєць жовтувато-білого кольору з темними плямами. Період насиджування триває в середньому 23 дні. Пташенята живуть з батьками цілий рік до наступного гніздування.

Харчується кучерява цесарка комахами, трав'янистими рослинами і різним зерном, також час від часу може харчуватися польовими мишами. Засуха не страшна для цієї породи, птах може харчуватися і сухою травою, а що стосується води, то більшу її частину цесарка видобуває з їжі.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus