Ліндівська

Ліндівська
fermagid.ruЛіндівська

Назва породи

Ліндівська ()

Тип тварини

Гуси

Напрямок

Птахи - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

З'явилися ліндівські гуси в результаті схрещування російських місцевих порід із китайськими водоплавними птахами. Внаслідок цього вдалося вивести рентабельну і стійку м'ясну породу. Пізніше селекціонери вдосконалювали гусей лінда з метою поліпшення якості пуху і пера, а також збільшення темпів приросту молодняка.

Стандарт породи

Птахи мають досить міцну статуру. Гуси в середньому досягають маси 9 кг, але певні особини можуть мати і більші вагові показники. У гусок маса менша - максимальний рекорд доходить до 6,5 кг. Мають біле оперення, масивний тулуб і голову великих розмірів з характерною шишкою на ній.

Господарська характеристика

Порода дуже скоростигла. Молодняк уже через 1,5-2 місяці має масу 4 кг, а через 9 місяців у птахів настає період статевої зрілості.

Яйця, які гуски несуть, мають масу приблизно 150-180 г, а їхня щорічна кількість доходить до 60 штук, що говорить про відмінну несучість породи. Запліднюється 85% усіх яєць, а молоде життєздатне поголів'я з інкубаційних яєць з'являється в 75-85% випадків. За рахунок того, що гуски - відмінні квочки, виживання гусенят становить 85%.

М’ясо ліндівських гусей володіє чудовими смаковими якостями. Воно має м'яку текстуру, приємний аромат, при цьому досить смачне.

Не пропусти останні новини!

Выполнено с помощью Disqus