Ретінта

Ретінта
agromega.in.uaРетінта

Назва породи

Ретінта (Retina)

Тип тварини

ВРХ

Напрямок

ВРХ - м’ясні

Компанії племрепродуктори

Історія

Порода ретінта була виведена шляхом схрещування таких порід, як: андалузька червона, екстремаду червона та андалузька світла, це місцеві породи, що проживають південніше і південніше заходу від Піренейського півострова. Червоно шкірі породи великої рогатої худоби, існували на Піренейському півострові з давніх часів.

Іспанська ретінта є найбільш численною в Південно-Західному регіоні Іспанії — Західній Андалусії та Естремадурі.

Стандарт породи

Порода має червону масть різних відтінків з чорним носом і копитами, білими лірними рогами. Корови міцної статури, середніх розмірів. В середньому висота корови — 136 см, вага — 380 — 590 кг. Бугаї більші — 141 см, та важать від 660 до 1000 кг.

Їх розміри істотно відрізняються в залежності від регіону розведення, причому в прибережних районах переважають світлі кольори тварин. Найбільша порода — тамероне, яка виділена і виведена в Лас-Ломас Фіска в регіоні Кадіс.

Господарська характеристика

Ретінта володіє такими характеристиками як: стійкість до високих кліматичних температур, стійкість до паразитів і хвороб, материнські інстинкти розвинений добре, лактаційний період довготривалий. Також цьому типу притаманне довголіття, високий відсоток народжуваності, легкість отелення та хороші мя’сні якості.

Не пропусти останні новини! Підписуйся на наші соціальні мережі та e-mail розсилку.

Выполнено с помощью Disqus