Що ви знаєте про захист рослин від хвороб і шкідників?

15 вересня 2020 1366 0

Захист рослин — справа складна і водночас надзвичайно важлива, адже саме від ефективної технології залежить весь майбутній урожай сільгоспкультур.

Перевірте, наскільки добре ви знайомі з цим процесом, як добре знаєте історію та сучасний стан на ринку ЗЗР і чим можете назвати себе

1. Перші історичні згадки про хвороби і шкідників датовані:


2. Першим методом боротьби з бур'янами був:


3. Коли був винайдений перший поршневий обприскувач для обробок полів?


4. Хто із цих компаній нині входить в ТОП-5 світових виробників ЗЗР?


5. Який препарат рекомендується використовувати для очистки обприскувачів?


6. Який препарат є досходовим гербіцидом для озимого ріпаку?


7. Що компанія FMC відтепер додає до упаковок своїх гербіцидів з групи сульфонілсечовини?


8. Технологія захисту пшениці забезпечується такими препаратами:


9. В основі технології ЕкспресСан™ лежать такі препарати:


10. Кораген® називають інсектицидом №1 у світі та в Україні, а також № 2 серед усіх пестицидів (після гліфосату) за обсягами продажів у світі. Скільки гектарів щороку обробляють цим препаратом у світі?


РЕЗУЛЬТАТИ

0/10
А ви точно… цей… маєте стосунок до сільського господарства? Якщо ні, то обов’язково радимо спробувати себе у цій сфері. У сучасному світі можна швидко і легко освоїти цю багатогранну галузь!

1/10
Швидше за все, щось про технологію захисту сільгоспкультур ви могли чути від своєї бабусі, яка «віником» кропила картоплю та руками вибирала дротяників із землі. Але щоб стати експертом у цій сфері, вам варто дуже постаратися... 

2/10
Цілком може бути, що ви відрізните колорадського жука від оленки волохатої, але точно не знаєте всіх «подробиць» життя шкідників сільгоспкультур чи про здобутки сучасних агрохімічних компаній у цьому напрямку. До речі, підказки завжди можете знайти на SuperAgronom.com!

3/10
Пестициди для вас — край небаченого дива. Чули колись, проте навряд чи зіштовхувались у реальному житті. Але саме завдяки цьому «диву» агрохімії сучасні фермери навчились вирощувати більше агропродовольства. 

4/10
Здається, працювати із системами захисту рослин ви почали зовсім недавно і вже дізналися кілька базових моментів. Однак для того, щоб уникати дорогих помилок у майбутньому, треба докласти трошки більше зусиль.

5/10
Якщо ви самі вирощуєте сільгоспкультури, то, мабуть, вас цікавить більше практична сторона цього процесу — яка ціна на препарати та яка норма внесення. Часу на «зайві» речі у вас точно бракує.

6/10
Ви знаєте про шкідників та хвороби рослин багато. Але є невеликі нюанси у теорії їх захисту в умовах реальних полів. Вчитись ніколи не пізно!

7/10
А ви добре розбираєтесь в історії та практиці захисту основних сільгоспкультур. Однак немає обмежень для досконалості!

8/10
Хм… Здається, ви хороший «захисник» для своїх полів! Розбираєтесь у технології захисту і препарах досить непогано... 

9/10
А ви часто сперечаєтесь із колегами чи фахівцями агрохімічних компаній щодо ефективності будь-якої технології захисту рослин? Певно, що так. Бо ваших знань і, вочевидь, практики вистачить на кількох «опонентів».  

10/10
Ви «вибили страйк» із правильних відповідей, тож за правом вас цілком можна називати експертом у захисті рослин. А ще вас можна назвати палким прихильником компанії FMC — далеко не всі фермери так чудово розбираються в особливостях роботи та препаратів цього виробника!

Виконано за допомогою Disqus