Маршрут АгроЕкспедиції «Жито 2016»

Маршрут АгроЕкспедиції «Жито 2016»: ми вирушили в поля! (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

АгроЕкспедиція «Жито 2016» 16 травня 2016 152 0

Під колесами нашого АгроЕкспоМобіля вже мелькають кілометри. Ми вирушили на господарства фермерів України інспектувати посіви жита! Тому вже зовсім скоро розпочнемо цикл матеріалів, у яких розкажемо вам про усе, що побачили та почули. Можливо, навіть поділимося підслуханими секретами!

Як завжди, з нами подорожують партнери, без чиєї експертної допомоги наші матеріали не були б такими цікавими: «КВС-Україна», ПАО «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», BASF та компанія по збору зернових «Дядя Саша».

Для того, щоб ви орієнтувалися, куди та коли занесе доля нашу команду, публікуємо маршрут експедиції.

День 1. Чернігівщина та Харківщина: «Чернігівське Племпідприємство», «Біо Карт», «Агродім», Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН.

День 2. Київщина: «Зерновий Край» (МХП), ТОВ «Cтоличний Млин» (колишній «Київ Млин»).

День 3. Житомирщина: «ДФУ Агро», «Жерм», «Лібос».

День 4. Волинь: ТОВ «Ім. Лесі Українки» («Ковельський КХП»), «Агро-Захід», вечірка АгроЕкспедиції в м. Рівне.

День 5. Хмельниччина: «Подільский бройлер», «Маяк», «Лотівка Еліт».

У гарячу пору посівної не завадить розслабитися та відпочити тим, хто на полях проводить і день, і ніч. Розуміємо, що буденні справи (а ще й тривалі інтерв’ю) виснажують, а тому цього разу команда АгроЕкспедиції підготувала сюрприз – вечірку у м. Рівне! Тож у четвер, 19 травня, запрошуємо усіх бажаючих долучитися до нашої «агропаті», що розпочнеться о 19.00 у ресторані «Люблін» в приміщенні готелю «Україна» на Театральній площі. Будемо раді бачити і читачів сайту Kurkul.com! Цікаве спілкування та приємні зустрічі гарантовано! Тому приходьте, чекаємо саме на Вас!

Не можете приїхати, але маєте купу запитань до колег «по цеху»? Взяти участь у АгроЕкспедиції Ви можете не виходячи з дому! Якщо маєте запитання до фермерів та агрономів – пишіть нам у соціальних мережах або ж у коментарях прямісінько тут, і ми обов’язково спитаємо все, що вас цікавить!

Бажаємо успіху усій нашій команді та легкого шляху! Зі стартом!

Виконано за допомогою Disqus

+ 39° ... + 25°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.2мм

Вологість

58%

Матеріали за темою