Дискова борона «Дукат» від «Лозівських машин»
Лозівські машини

Із «Лозівськими машинами» гроші «пашуть», а тепер ще й частково компенсуються!

Служба новин 11 серпня 2017 182 0

Ніхто не заперечуватиме, що кожен відповідальний аграрій регулярно відвідує тематичні виставки. Але відполіровані моделі, які відблискують під світлом, — одна справа. Зовсім інше, коли техніка демонструє свої можливості в полі.

Традиційний День поля «Лозівські машини-2017» відбувся у смт Краснопавлівка Харківської області, на якому «Лозівські Машини»продемонстрували в роботі понад 20 сільгоспзнарядь вітчизняного виробництва.

Цього року День поля відвідали понад 700 осіб, серед яких фахівці аграрної галузі з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської, Сумської та інших областей України, а також гості з країн Прибалтики та Європи.

Повний захват

Видовищною подією став «Парад Дукатів», під час якого відбулася демонстрація повної лінійки дискових борін із шириною захвату від 2,5 до 16,75 м. Зокрема, найбільш очікуваним був вихід у поле важкої дискової борони «Дукат GOLD» із шириною захвату у 8 м і діаметром диску 724 мм. 


Фото: «Парад Дукатів» — демонстрація повної лінійки дискових борін із шириною захвату від 2,5 до 16,75 м

Лінійка дискових борін «Дукат» не залишила байдужими відвідувачів Дня поля.

«Протягом двох років використовуємо дискатор «Дукат-5». Позитивні враження, висока якість обробітку ґрунту, та й виготовлений надійно. «Лозівські машини» — наш, вітчизняний виробник, якому ми довіряємо», — коментує Олександр Московченко, представник СФГ «МАІ».

Також у роботі вперше були представлені важкі агрегати — зубова борона «Ліра»та шлейф-борона «Ларі». 

Голова ПСП «Гарант» Віталій Орлов, на полях якого відбувався демо-показ  «Лозівських Машин», розповів, що іще навесні шлейфова борона «Ларі» пройшла випробування в їхньому фермерському господарстві. Тоді борона обробила понад 1 тис. га і продемонструвала відмінні результати.

Окрім широкої низки ґрунтообробних та посівних знарядь «Лозівських машин», на Дні поля також були представлені:

  • Трейлери для перевезення сільгосппродукції «Англійської лінійки» (зокрема, двовісний самоскидний причіп Albion-26);
  • Підшипникові вузли для вітчизняної та імпортної техніки HARP Agro Unit;
  • Підшипники HARP Agro;
  • Запасні частини до сільгосптехніки.


Фото: Глибокорозпушувач Гульден-4 від «Лозівських машин»

Двох зайців одночасно

Цього року «Лозівські машини» поставили перед собою амбітну мету, яку наразі вдається поступово реалізувати — взяти участь у 100 агроподіях: Днях поля, демо-показах, виставках. Цей День поля для «Лозівських нашин» став 57-м заходом. Одним із завершальних  має стати участь компанії в Agritechnica Hannover у Німеччині.

Тому часу не втрачали: поки одні спостерігали за роботою техніки в полях, інші в рамках ділової програми провели засідання експертно-координаційної ради кластеру «Агротехніка», який є одним з успішних прикладів приватно-державного партнерства. Під час засідання визначали нові вимоги до вітчизняної сільгосптехніки.

Головна мета — техніка українського виробництва повинна відповідати найвищим світовим стандартам точного енергоефективного землеробства. Участь в обговоренні взяли представники машинобудівних і агропромислових підприємств країни, інженерних центрів та провідних аграрних ВНЗ.


Фото: Підписання документів під час засідання експертно-координаційної ради кластеру «Агротехніка»

За словами директора Департаменту АПК Харківської облдержадміністрації Олександра Нездюра, за 2016 рік сільгосппідприємствами лише Харківської області було закуплено техніки майже на 1 млрд грн, а за перше півріччя 2017-го — майже на 900 млн грн. Це свідчить про те, що аграрії постійно оновлюють свій парк, а це позитивна динаміка в будь-якому випадку.

Купуючи техніку українського виробництва, сільгоспвиробники мають змогу отримати компенсацію 20% її вартості. Зокрема, «Лозівські машини» також беруть участь у цій програмі.


Фото: Віце-президент із маркетингу та продажу Роман Гіршфельд

«Будучи українською компанією, рівень локалізації якої становить понад 80%, «Лозівські машини» увійшли до переліку вітчизняної техніки, вартість яких частково компенсується коштом держбюджету. Із «Лозівськими машинами»  гроші «пашуть», а тепер ще й частково компенсуються!», — наголосив у своїй промові віце-президент із маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.
  

Додому з культиватором

На завершення серед присутніх представників фермерських господарств та агрохолдингів відбувся розіграш агрегату «Лозівських машин». Володарем стерньового культиватора «Шилінг-3» став аграрій із Близнюківського району Харківської області Василь Дудченко, який на Дні поля придивився для себе дискатори «Дукат-5» і зубопружинну борону «Ліра-15».


Фото: Володар стерньового культиватора «Шилінг-3» Василь Дудченко

«Уже давно назріла необхідність оновлювати парк техніки. Побачив агрегати «Лозівських машин» у дії — вирішив брати. Сучасна продуктивна техніка. Важливо, що «Лозівські машини» агрегатуються з тракторами малої потужності, тому що в мене в господарстві трактори МТЗ», — розповідає Василь Дудченко.
 

Підбиваючи підсумки Дня поля «Лозівські машини-2017», хочемо додати, що продемонстровані аграріям сучасні технології обробітку ґрунту ще раз довели —попит на вітчизняну сільгосптехінку є, а її ефективність підтверджується практичним досвідом та гектарами оброблених полів.

Нагадаємо, за мегатуром «Лозівські машини» країнами й полями України, СНД і Європи можна стежити в соціальній мережі Facebook із хештегом #LozovaMachinery100.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 3°

Вітер

3.2м/с

Опади

8.62мм

Вологість

84%

Матеріали за темою