ІнтерАгро 2015: Як Kurkul.com провів перший день на виставці

ІнтерАгро 2015: Як Kurkul.com провів перший день на виставці

Служба новин 28 жовтня 2015 214 0

Якщо ви ще не завітали до Latifundist Media на міжнародній виставці «ІнтерАгро 2015», ви проґавили найкреативніший стенд, найпривітніших дівчат, найцікавіші та найвеселіші конкурси та корисні подарунки. Але… ви ще маєте час, щоб усе надолужити!

27 жовтня у павільоні №3 (місце Н211) виставкого центру «КиївЕкспоПлаза» агромедіахолдинг Latifundist Media презентував свої видання, серед яких і ваш покірний медійний слуга — Kurkul.com. У перший день виставки познайомитися з редакцією прийшло більше двохсот відвідувачів і кожного з них ми нагородили пам’ятним подарунком!

Команда веселих та кмітливих...

Спеціально для своїх читачів головний ферерський сайт влаштував «спортивну» естафету на радіокерованому тракторі, голосування за актуальні на сьогодні запитання в АПК та сувеніри від магазину стильних аграрних штучок LatifundiMag.

Що з першого дня виставки Kurkul.com виніс для себе і своїх читачів?

Ми познайомилися з одеським вівчарем Ігорем Кревешниковим, який уже чотири роки працює у цій галузі. На сьогодні у його господарстві є 600 вівцематок та близько семи десяків баранів. Вибір пана Ігора пав саме на овець через те, що це єдині тварини, які споживають у їжу лише натуральний корм і «влаштовують голодування», коли їм пропонують «хімію».

Пан Ігор сказав, що не надто задоволений ініціативами Мінагропроду, а сільське господарство досі тримається на ентузіастах, які його дуже люблять або вважають за хоббі.

Читати по темі: ТОП-5 причин, чому фермери відвідали виставку ІнтерАгро 2015

Ще, до нас на стенд завітав заступник директора ПП «Імпак» Олександр Колодницький, до господарсва якого ми заїжджали у рамках АгроЕкспедиції по картоплі. Пан Олександр випробував свої сили у наших конкурсах та знайшов себе на двох фото.

Але найбільшим сюрпризом було те, що на «ІнтерАгро 2015» ми познайомилися з нашим майбутнім блогером, який покинув сферу IT-технологій заради «аграрки», і уже чотири місяці займається переробкою зерна. Тож, шановні читачі, чекайте невдовзі на його перший блог на нашому сайті та готуйте свої запитання до автора!

Дивитись по темі: Брилі Kurkul.com об'єднують аграріїв на ІнтерАгро 2015

Тим часом, ми дякуємо вам, що лишаєтеся з нами! Дякуємо, що приходите знайомитися вживу! Дякуємо, що підписуєтеся на нашу сторінку у Фейсбук та запрошуєте до себе у гості. Ми це дуже цінуємо!

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою