Цукровий буряк

АгроЕкспедиція Цукровий буряк 2017: За білим золотом!

АгроЕкспедиція «Цукровий буряк 2017» 17 жовтня 2017 154 0

За вікном жовтень, а це значить, знову настав час вирушати в дорогу. І жодні погодні умови не в змозі стати нам на заваді. Цього разу нас чекають «солодкі історії» господарств в АгроЕкспедиції по цукровому буряку, яка пройде з 23 по 27 жовтня.

Спеціалісти компаній Bayer, KWS, Бізон-Тех, Credit Agricole Bank та PEUGEOT CITROЁN UKRAINE разом з нами побувають на полях фермерських господарств. Разом ми дізнаємось прогнози на цьогорічний врожай цукрового буряку з перших вуст, оцінимо технології та здобутки аграріїв на їх солодкому шляху. Дізнаємось про сподівання та подальші плани.

Минулого року в Україні зібрали непоганий врожай, 14 млн т цукрових буряків з площі в 279 тис га. Середня врожайність становила 48,15 т / га. Цьому сприяла гарна погода як під час періоду вегетації так і при збиранні урожаю.

У 2017 р площа посівів становить 296,9 тис. га, і за даними асоціації «Укрцукор», аграрії станом на 11 жовтня встигли переробити майже 4 млн т цукрових буряків і виробити 502 тис. т цукру. Що ж на солодку галузь чекає цього року? Дізнаємось разом!

Ви вирощуєте цукровий буряк? Тоді ми їдемо до вас!

Наші АгроЕкспедитори, вже складають маршрут подорожі. Ми раді новим знайомствам і завжди готові розповісти про господарства, в яких нам ще не доводилось побувати. Тому, якщо хочете, щоб ми завітали і на Ваше підприємство — залишайте коментарі під цим матеріалом, пишіть нам в соціальній мережі Facebook чи на електронну пошту balas@latifundistmedia.com.

Тож уже з 23 жовтня на полях України очікуйте нашу завзяту команду, готову висвітлити саме Вашу історію успіху та ваш досвід у вирощуванні цукрового буряку в рамках АгроЕкспедиції Цукровий буряк 2017!

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 4° ... + 0°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

89%