LEXION 700 визнано найкращою машиною на Agritechnica 2015

LEXION 700 визнано найкращою машиною на Agritechnica 2015

АгроЕкспедиція Agritechnica 2015 2 грудня 2015 145 0

На виставці Agritechnica 2015 у Ганновері визначили найкращу машину 2016 року в категорії зернозбиральних комбайнів. Цю нагороду отримала німецька компанія CLAAS за свою модель LEXION 700-ї серії.

Премія «Машина року» традиційно вручається кожні дванадцять місяців у рамках виставок Agritechnica (Німеччина) та SIMA (Франція). Журі, до складу якого входять 19 журналістів спеціалізованих видань з восьми країн Європи, визначає найбільш інноваційні зразки сільськогосподарської техніки у 16 категоріях.

Цікаво, що CLAAS – лідер комбайнобудування у Європі – не вперше отримує премію за найкращий зернозбиральний комбайн: у минулому році, під час заходу SIMA 2015, експерти відзначили переваги його моделі TUCANO. А тепер настала черга комбайна LEXION 700-ї серії.

CLAAS LEXION 700

Журі припала до вподоби інноваційність цієї машини, зокрема застосовані в ній технології «чотиривимірного очищення» (4D cleaning) та автоматичного контролю потоку маси. До речі, обидві ці системи вже встигли отримати срібну медаль DLG на «Агрітехніці».

4D-система очищення зерна призначена для підвищення продуктивності комбайна під час роботи на полі з нерівним рельєфом. Вона забезпечує безперервну подачу рослин у механізм сільськогосподарської машини, коли та спускається схилом. Технологія включає два компоненти: заслінки ротора, які реагують на кут нахилу комбайна, і автоматичне регулювання вентилятора.

Ротор машини, обладнаної 4D-системою очищення, має додаткову пару заслінок. Активне керування цими заслінками здійснюється залежно від кута поперечного або поздовжнього нахилу комбайна, а також ступеня завантаженості елементів, що відповідають за розділення і очищення рослинної маси. Система постійно перевіряє кут нахилу і автоматично відкриває чи закриває заслінки.

Переможець виставки Agritechnica 2015 у номінації «Машина року»

Крім того, щоб забезпечити раннє виявлення критичних пікових навантажень, компанія CLAAS розробила для нового LEXION 700 автоматичний контроль потоку маси. Ця система відслідковує та синхронізує швидкість обертання двигуна, а також механізмів обмолоту (APS) і сепарації залишкового зерна (ROTO PLUS).

За загрози критичного перевантаження система автоматично деактивує подачу рослинної маси і розвантажувальний шнек у бункері для зерна, не дозволяючи комбайну зламатися.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 6°

Вітер

2.3м/с

Опади

3.7мм

Вологість

70%
Матеріали за темою