Кіпрська компанія придбала акції ХТЗ

27 січня 2017 62 0
Компанія Calverton Establishment афілійована з групою DCH Олександра Ярославського
Kurkul.comКомпанія Calverton Establishment афілійована з групою DCH Олександра Ярославського

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Rosiland Engineering Limited (Кіпр) опосередковане придбання через компанію Calverton Establishment Ltd (Британські Віргінські о-ви) акцій ПАТ «Харківський тракторний завод», повідомляє Traktorist.ua з посиланням на interfax.com.ua.

Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ, це придбання забезпечить перевищення 25% голосів у вищому органі управління емітента.

Компанія Calverton Establishment афілійована з групою DCH Олександра Ярославського, який в квітні 2016 року повідомив про придбання контрольного пакету акцій ХТЗ у австрійського інвестора Зігфріда Вольфа.

В жовтні минулого року завершення угоди з придбання ХТЗ відкладалося, оскільки АМКУ тричі відхилив заяву DCH на твердження придбання контрольного пакету акцій заводу.

За даними Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, станом на третій квартал 2016 року компанія Calverton Establishment володіла 21,75% акцій ПАТ «ХТЗ», компанія Alport Enterprises Limited — 24,46%, Golden Property Enterprises Limited — 17,929%, компанія-резидент ТОВ «Бриз 2007» — 22,758% акцій.

Ярославський повідомляв про придбання ним 62,44% акцій ХТЗ, і намір викупити ще 29% у Зігфріда Вольфа.

Після придбання контрольного пакета ХТЗ був прийнятий і затверджений план оздоровлення підприємства, для реалізації якого група DCH відкрила йому кредитну лінію в розмірі 400 млн грн на поповнення оборотних коштів.

Виконано за допомогою Disqus