33
60 років

Фучило Ярослав Дмитрович

професор Національного університету біоресурсів і природокористування України

Фучило Ярослав — український лісівник, академік Лісівничої академії наук України, професор кафедри лісовідновлення та лісорозведення Національного університету біоресурсів і природокористування України, старший науковий співробітник, доктор сільськогосподарських наук.

Галузь: Вивчення проблем штучного поновлення лісів, плантаційного лісовирощування хвойних і листяних порід, лісової селекції.

Стиль життя

Фучило Ярослав Дмитрович народився 27 вересня 1962 року в селі Остап'є Підволочиського району (нині Тернопільського району) Тернопільської області.

Освіта

У 1984 р. закінчив лісогосподарський факультет Української сільськогосподарської академії (тепер — Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ). Спеціальність за дипломом — «Лісове господарство», кваліфікація — «Інженер лісового господарства».

Кар'єра

У 1984 р. був направлений на роботу в Тетерівський дослідно-виробничий держлісгосп Київської області, де працював до 1992 р. на посадах технічного керівника нижнього складу, інженера охорони праці, помічника лісничого, інженера охорони і захисту лісу.

З 1992-го по 1994-й роки працював інженером з матеріально-технічного постачання Чорнобильського будівельно-монтажного підприємства (м. Чорнобиль).

В період 1994–1999 рр. — старший науковий співробітник Боярської лісової дослідної станції Національного аграрного університету.

В 1999–2000 рр. — завідувач лабораторії плантаційного лісовирощування Боярської лісової дослідної станції.

У 2000–2003 рр. — докторант Національного аграрного університету.

В період 2003–2006 рр. — провідний науковий співробітник НДІ лісівництва та декоративного садівництва Національного аграрного університету.

З 2007 по 2009 роки — головний науковий співробітник, заступник директора ВП Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція».

З вересня 2009 р. по серпень 2011 р. — в. о. завідувача, професор кафедри технології лісогосподарського виробництва Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

З вересня 2011 р. — професор кафедри лісовідновлення та лісорозведення. Є членом проблемної ради НДІ лісівництва та декоративного садівництва цього ж університету.

Докторську дисертацію захистив у Національному аграрному університеті (тепер — Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ). Доктор сільськогосподарських наук з 2006 р. за спеціальністю 06.03.01 — лісові культури та фітомеліорація. Вчене звання — старший науковий співробітник отримав у 2000 р. за спеціальністю «Лісові культури, селекція, насінництво» по кафедрі лісових культур Національного аграрного університету (м. Київ).

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.