99

Івченко Андрій Петрович

Фермер

Директор ТОВ «Сяйвір», експерт із виробництва компосту.

Профіль в соціальних мережах

 

Проживає у м. Дніпро.

Освіта:

  • Закінчив Національну металургійну академію України у м. Дніпро.

Кар’єра:

  • З 2015 р. — директор ТОВ «Сяйвір».

Наукова діяльність:

  • 2016 р. — Приймав участь у міжнародній конференції  «Птахівництво-2016». Тема доповіді: «Ефективне використання відходів птахівництва». 

Бізнес:

Цитати:

  • «Вигода від застосування компосту на полі, у першу чергу, в тому, що він поліпшує якість ґрунту, допомагає відновити природні механізми захисту рослин від хвороб, шкідників» ( Kurkul, листопад, 2017 р.)
  • «Зараз на агроринку є багато новітніх технологій і техніки для аграріїв. Але чомусь поводження з гноєм є архаїчним. І коли питаєш, як аграрії вирішують це питання, кажуть, що роблять, як наші діди-прадіди: підгорнули, півроку пролежало, внесли. Спостерігається неспівпадіння сучасних тенденцій фактичним інноваційним реаліям. Тому було прийнято рішення допомогти нашим виробникам заощадити і навіть заробити на відходах.» ( Kurkul, листопад, 2017 р.)
  • «Ще цікаво, що компост має властивість утримувати в собі вологу в 4 рази більшою за вагою, ніж його власна. Американці, розглядають компост, в першу чергу, як меліорант. Це чудовий акумулятор вологи: земля не так пересихає, а рослина отримує таку потрібну вологу. Завдяки цій властивості компосту деякі господарства, які тримають ВРХ, використовують компост на підстилку для тварин.» (Kurkul, листопад, 2017 р.)

 

 

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел.

Оновлено: 16 лютого 2018 року.

Ми зібрали в базі понад 8400 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.