638

Кіпріянова Вікторія Юріївна

Радник юридичної фірми Law offices of OMP

Експерт Аналітичної платформи АПК. Консультант Ділового Клубу по землі, нерухомості. Співавтор посібника «Оренда землі від А до Я». Неодноразово представляла інтереси сільськогосподарських товаровиробників в судових процесах про скасування «подвійної реєстрації» договорів оренди та визнання договорів оренди недійсними.

Види діяльності та досвід роботи:

  • Земельне право.
  • Сільськогосподарське право.
  • Нерухомість та будівництво.
  • Проведення земельного аудиту сільськогосподарських підприємств.

Цитати:

  • «Фактично, мораторій - порушення конституційного права. Громадянин України за Конституцією має право вільно розпоряджатися власністю. А це норми прямої дії». (Сьогодні, квітень, 2017 р.)
  • «Та наша країна не єдина у світі, де немає ринку землі. Така ж ситуація існує принаймні ще в п’яти країнах, серед яких Китай, Конго, Венесуела, Північна Корея, Куба. Але все може змінитись». (ПолітІнфо, квітень, 2017 р.)
  • «Економісти з IMF group Ukraine впевнені, що кадастрова карта України, яка була створена за допомогою Всесвітнього банку, наразі є ідеальною, щоб запроваджувати нову земельну реформу. І, на їхню думку, є дві причини, через що українську землю законсервували, як мертвий капітал. Перше — це лобіювання з боку агрохолдінгів. Друге — корупція». (ПолітІнфо, квітень, 2017 р.)

Посилання на інтерв'ю та публікації:

Відеоматеріали:

Вікторія Кіпріянова: Які проблеми успадкування землі? (Травень, 2017 р.)

 

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.