142

Коваль Іван Васильович

Директор господарства ТОВ «Веда Плюс» і ТОВ АПФ «Калина»

Кар'єра:

  • 2016 р. — керівник товариства з обмеженою відповідальність «Веда плюс».
  • 2016 р. — керівник товариства з обмеженою відповідальність агро – промислова фірма «Калина».

Публікації:

Цитати:

  • «В нас два господарства ― «Веда Плюс» і АК «Калина». Наразі земельний банк першого складає 1016 га, а другого ― 979 га. Тож разом маємо 2,1 тис. га землі. Сіємо пшеницю, озимий ячмінь, соняшник, сою та кукурудзу. Перерозподіл площ за культурами в цьому році такий: кукурудза ― в межах 700 га, соя ― 650 га, соняшник ― 600 га, пшениця ― 318 га». (Kurkul, 2016 р.)
  • «Рештки, які лишаються після збору врожаю комбайном, залишаються на поверхні ґрунту, і потім за кілька років розкладаються, збагачують ґрунт органічними речовинами і утворюють гумус, який є основою родючості ґрунту. Крім того, завдяки цим решткам ґрунт не перегрівається, в ньому залишається волога та складаються оптимальні умови для утворення біоти. І, якщо ми перевертаємо ґрунт, то ці умови порушуються». (Kurkul, 2016 р.)

 

  • «Особливість цієї системи – відсутність оранки. Земля взагалі не змішується, не перевертається. Рослинні рештки попередників залишаються на полі, устилають ґрунт, тим самим забезпечивши йому захист від ерозії. До того ж через кілька років вони розкладаються і утворюється гумус. А це основа родючості ґрунту. Усі поживні речовини та мікроелементи рівномірно розподілені по верхньому шару землі». (Kurkul, 2016 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.