628
69 років

Крижовачук Олег Петрович

директор ТОВ «Україна»

Крижовачук Олег Петрович — директор ТОВ «Україна», що займається сільським господарством, вирощуванням зернових, зернобобових та олійних культур, молочним і молочно-м'ясним скотарством.

Стиль життя

Народився 23 травня 1954 року в с. Карначівка Лановецького району Тернопільської області.

Освіта

А 1976 році закінчив фізико-математичний факультет Тернопільського педагогічного університету.

Кар'єра

Після закінчення університету деякий час працював учителем.

З 1980 року працював директором міжшкільної навчально-виробничої майстерні в с. Нове Село Підволочиського району.

П'ять років був першим секретарем Підволочиського райкому комсомолу, а пізніше — був обраний головою правління колгоспу «Україна». Після реорганізації колгоспу працівники одноголосно підтримали кандидатуру Крижовачука на посаду директора новоствореного ТОВ.

З 1992 р. — директор ТОВ «Україна».

Політична діяльність

З 1982 року — депутат п’ятьох скликань Підволочиської районної ради та депутат Тернопільської обласної ради двох скликань.

У 2002 році Олег Петрович був перший раз обраний депутатом обласної ради.

Голова постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села. Член фракції ТТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Член президії обласної ради.

Цитати

Я працюю на землі вже понад 30 років. За цей час зрозумів, що сильну державу можна побудувати знизу — від господарки, громади, області. З верхів це не здатні зробити, ми це вже побачили. Багато людей вважають, що в Україні працювати чесно неможливо, а я кажу: «Можливо»! Потрібно просто поважати себе. Я мав курйози, коли підприємство вводило в експлуатацію елеватор. Із Києва нам 15 разів не хотіли видати дозволи, а, коли зрозуміли, що грошей у кишені не отримають, тоді й погодили. Недарма кажуть, що корупцію можна подолати тоді, коли перестанеш давати, — зазначив Олег Крижовачук.

Ми поставили собі завдання — у 2022 році доїти корови у Кошляках у новому тваринницькому комплексі. В цей проєкт вкладемо 500 мільйонів гривень, створимо 50 робочих місць із зарплатою у 30 тисяч гривень. Потужність – 3800 голів ВРХ, з них 1300 дійних корів корів. При таких обсягах ми матимемо щоденно 50 тонн молока екстракласу. Нові ідеї вимагають чимало коштів, тому цьогоріч ми частину продукції напряму продали за кордон, адже маємо для цього сертифіковану лабораторію, — поділився Олег Крижовачук.

Нагороди і звання

✅ Герой України (23.08.2007 р. - за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку агропромислового виробництва, впровадження прогресивних технологій і передових форм господарювання, багаторічну самовіддану працю).
✅ Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (1999 р).
✅ Відзнака Президента України — ювілейна медаль «20 років незалежності України» (19 серпня 2011 р).
✅ Заслужений працівник сільського господарства України (1993 р).

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.