406

Поліо Мирослав Євгенович

Заступник директора ПСП «Злагода»

Освіта:

2016 р. —  закінчив Львівську бізнес-школу Українського католицького університету, програма — Key Executive MBA.

Кар'єра:

Раніше голова правління компанії «Дакор».

2013 р. — заступник директора та співвласник підприємства «Злагода». 

Бізнес:

Мирослав Євгенович кінцевий бенефіціар підприємств:

  • ПСП «Злагода» — дата реєстрації: 11.02.2002 р. Вид діяльності: вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний).
  • ТОВ «Фертіл» — дата реєстрації: 17.02.2017 р. Керівник — Якимов Володимир Миколайович. Вид діяльності: виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин (основний).
  • ТЗОВ «Агро Захід» — дата реєстрації: 08.12.2015 р. Керівник — Масіч Олексій Анатолійович. Вид діяльності: вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний).
  • Мисливсько-рибальський клуб «Діана» — дата реєстрації: 12.06.2009 р. Керівник — Дишкант Роман Миколайович. Вид діяльності: діяльність інших громадських організацій (основний).

Цитати:

  • «Краще б менше врожайність була, а вища цукристість. Через те, що було досить тепло і волого, буряк продовжив вегетаційний період. Ми отримали величезні коренеплоди, але значно втратили у виході цукру. А це додаткові логістичні витрати, які не окупаються». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
  • Про цукровий буряк: «Наші колеги давно вже зібрали зернові та на Канари поїхали, а ми тут до зими з буряком возимося. Але, тим не менше, від нього не відмовимося. Поки що намагаємося виходити на 100% рентабельності, та й культура ця дуже цікава». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.