Реклама
287

Ситник Тетяна

Експерт з розвитку органічного ринку в Україні

Кар'єра:

  • Експерт з розвитку органічного ринку в Україні.
  • Керівник Академії роздрібної торгівлі.

Стиль життя:

  • Пріоритет в житті: здоров'я і любов в моїй родині і суспільстві, в якому живу.
  • Улюблені цитати: «Під сонцем нічого немає більше, ніж любов ..» (Джанго). «Під лежачий камінь вода не тече», народна приказка.

Цитати

  • «Органічна продукція – натуральна продукція. При її виробництві не використовують хімічні речовини - зберігають природну якість продукту». (Громадське радіо, 2016 р.)
  • «В Україні органічний ринок розвивається вже більше 40-ка років. Може це буде здивуванням, але в країні існує так званий «піонер органічного руху». Ми думаємо, що у Верховній Раді мало хто розуміється на тему органічних продуктів. Коли ми подаємо додатки та законопроекти про органічну продукцію, депутаті можуть навіть не знати про що йде мова. Ми прийшли туди, щоб привернути увага нардепів». (Громадське радіо, 2016 р.)
  • «За останні 70-80 років, на жаль, продовольча промисловість втрачає смаки. Вони вигадують якісь нові смакові якості, якісь домішки, але ж лише те, що нам дає природа – справжнє, натуральне, органічне і дуже смачне». (Kurkul. 2016 р.)
  • «Дозволяються пестициди рослинного та тваринного походження. Вони мають бути дозволені органічним сертифікованим органом. Обов’язково на полях і в садах використовуються сівозміни для сидерації, пермакультурні технології, мікроорганізми. Тобто все, що попереджає ущільнення та ерозію ґрунтів. Як кажуть, треба годувати ґрунт, а не рослини. Можна застосовувати натуральні добрива: компост, перегній, біодинамічні препарати. Якщо це переробна діяльність (тобто ви будете робити, наприклад, пюре або соки), то мінімум 95% інгредієнтів мають бути органічного походження». (Kurkul. 2016 р.)
  • «Все більший відсоток споживачів чує і починає розбиратися в органічній продукції, яка вирощується без використання синтетичної хімії в процесі вирощування та недозволених за регламентом добавок при переробці продукції. Покупці розуміють необхідність сертифікації органічної продукції». (Agravery, 2016 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.

Реклама