827
48 років

Яблонський Олександр Олексійович

Директор ПСП «Злагода»

Народився 9 жовтня.

Кар'єра:

  • Співвласник та директор підприємства «Злагода». 

Бізнес:

Олександр Олексійович кінцевий бенефіарний власник підприємств:

  • ТОВ «Атлас-Агро»  — дата реєстрації: 26.03.2015 р.  Керівник — Стопняк Володимир Володимирович. Вид діяльності: складське господарство (основний).
  • ПСП «Злагода»  — дата реєстрації: 11.02.2002 р.  Вид діяльності: вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний).
  • ТЗОВ «Агро Захід»  — дата реєстрації: 08.12.2015 р.  Керівник — Масіч Олексій Анатолійович. Вид діяльності: вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний).
  • ТОВ «Фертіл»  — дата реєстрації: 17.02.2017 р.  Керівник — Якимов Володимир Миколайович. Вид діяльності: виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин (основний).
  • СВК «Маяк»   — дата реєстрації: 25.01.2000 р.  Керівник — Вегера Петро Павлович. Вид діяльності: вирощування зернових та технічних культур (основний). Припинено на 03.04.2017 р.

 Цитати:

  • «У цьому році у нас виникла проблема з cірим довгоносиком. Він і раніше був. Але в такій кількості на цукровому буряку ми його ще не бачили. Бувало, налічували по 20 шкідників на 1 м². Думаю, це пов'язано з тим, що ми взяли нові поля, де по кілька років сіяли одну і ту ж культуру. Мені доводилося бачити, як ці довгоносики масово повзуть через дорогу до іншого поля». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
  • «Але цукровий буряк — цікава культура, ми не збираємося від нього відмовлятися. Тим паче, у нас ще погода сприяє хорошим врожаям. Ми вже навчилися збирати врожай вище 45 т/га. Маємо і бачимо свою межу. Коли ми збираємо врожай, у нас цукровий буряк має більше 100% рентабельності по бізнес-плану. Але буває всякого: то цукор почнуть «ліпити» в ціні, то буряк не заберуть... Але ти знаєш, що тебе постійно «нагрівають», і вони це знають». (Kurkul.com, листопад, 2017 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.