ФГ «Гадз» розпочало експорт яблук до Швеції

21 листопада 2017 249 0
Яблука
Kurkul.comЯблука

Основну частину партію яблук підприємство «Гадз» скерує в Швецію у січні-лютому 2018 р. Про це повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, ФГ «Гадз» стало першим садівничим господарством, яке оформило аграрну розписку.

В угоді, яка підписана на рік, передбачено, що до Швеції ФГ «Гадз» має поставити 500 т яблук таких сортів: Джонапринц (Чорний Принц), Ред чіф, Гала, Голден Делішес.

«Щоб мати змогу експортувати продукцію в будь-які країни світу, зокрема і у Швецію, підприємство пройшло сертифікацію «Global GAP». Ця сертифікація чистоти продукту підтверджує, що наш продукт є екологічно чистим і безпечним для продажу в супермаркетах та споживання. Після цього ми досягнули із швецькими фірмами-імпортерами домовленостей та підписали контракти. У контрактах вказано калібри, колір та розмір яблук», — розповів заступник голови правління фермерського господарства «Гадз» Тарас Мельник.

За його словами, сучасне обладнання на підприємстві дозволяє у процесі пакування сортувати яблука на декілька категорій. Перша категорія — екстраклас, яка експортується на ринки Скандинавії, друга також іде на експорт, а останню категорію яблук відправляють на сокові заводи.

Основну партію яблук підприємство скерує в Швецію у січні-лютому 2018 р.

Тарас Мельник додав, що підприємство «Гадз» також досягло домовленостей щодо експорту яблук із Індією, В’єтнамом, Індонезією, Малайзією. Наразі залишилося лише отримати фітокарантинні дозволи з цих країн, після чого підприємство одразу зможе відправляти туди яблука.

Виконано за допомогою Disqus