У Львові пройшли Дні польського сільського господарства

31 серпня 2015 23 0
У Львові пройшли Дні польського сільського господарства
Еpochtimes.com.uaУ Львові пройшли Дні польського сільського господарства

У Львові, у рамках Дня польського сільського господарства, що відбувся у Львівському виставковому центрі «Шувар–Експо», упродовж двох днів майже 20 польських компаній презентували широкий спектр пропозицій, призначених для українського сектора агрохарчової промисловості, сфери технологій, ноу-хау та рішень для сільськогосподарських виробників, пише прес-служба Мністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, зокрема були представлені пропозиції із галузі садівництва, виробництва молока, свинарства, птахофабрик, холодильних підприємств та елеваторів. А також у сфері поставок сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин, кормів для тварин, мінеральних добрив та засобів захисту рослин. Українську ж сторону представляли кількасот учасників із усієї України, зокрема сільськогосподарських холдингів та підприємств України.

«Співпраця України і Польщі щодо адаптації вітчизняного аграрного сектору до вимог та стандартів Європейського Союзу» наразі є одним із найпріоритетніших напрямків зовнішніх зв’язків», — повідомив директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Кваша.

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 4°

Вітер

2.1м/с

Опади

6.9мм

Вологість

99%