Нові правила сприятимуть виробництву винограду «коньячних» сортів

26 грудня 2017 589 0
Виноград
pixabay.comВиноград

Вітчизняні виробники коньяку здебільшого використовують імпортний коньячний спирт у виробництві напоїв. Це призвело до занепаду виноградників «коньячних» сортів. Про це повідомляє landlord.ua.

З 2008 р. ординарні коньяки в Україні на багатьох підприємствах майже на 100 % виготовлялися виключно з імпортних спиртів. В наслідок цього в Україні щорічно скорочувалися площі виноградників та практично «вимерло» вітчизняне виробництво коньячних виноматеріалів.

Щоб уникнути такого перекосу, Державною регуляторною службою України погоджено проект наказу Мінагрополитики, яким затверджено Правила виробництва коньяків України.

Нові правила сприятимуть розвитку виноградарства в Україні та стимулюватимуть вітчизняних виробників коньячних спиртів забезпечувати сировиною виробників коньяків. У свою чергу, Департамент землеробства та технічної політики в АПК запропонував внести доповнення до проекту Закону України «Про виноград та виноградне вино» в частині деталізації частки імпортної сировини в коньяках України.

Така деталізація надасть змогу виробникам винограду та коньячних виноматеріалів розширити ринку збуту сировини, а виробникам коньяку України сумлінно виконувати вимоги законодавства щодо повного циклу виробництва цієї продукції та виготовляти український продукт з вітчизняних коньячних спиртів.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 4° ... + 1°

Вітер

3.7м/с

Опади

2.39мм

Вологість

91%