На Миколаївщині кабани знищують посіви озимини

27 грудня 2017 1535 0
Кабани
Kurkul.comКабани

Фермер з Миколаївщини Сергій Дем’яненко скаржиться на кабанів, які пошкоджують посіви озимини. Про це аграрій повідомив на своїй сторінці у Facebook, де опублікував відео з наслідками «свинячих перегонів».

У ексклюзивному коментарі Kurkul.com Сергій Дем’яненко розповів, що з цією проблемою аграрії регіону борються вже кілька років. За цей час намагалися вирішити питання через депутатів, поліцію, але всі спроби марні.

«У мене невелике підприємство, близько 100 га. Усі поля розташовані на території Кір’яківської сільської ради (Миколаївський район Миколаївської області). Проблема в тому, що мисливське господарство, яке розводить свиней, має контролювати їх поголів'я. А цього, відповідно, ніхто не робить. Таким чином, щороку поголів'я дуже швидко росте і, крім засіяних полів, тварини здійснюють набіги і на городи біля приватних будинків, де смакоти побільше», — розповідає Сергій Дем’яненко.

Місцеві мешканці вже ладні захищати свої поля, шляхом відстрілу кабанів, але цього теж не можуть зробити.

«Свині, мовляв, державні і належать народу. Тож штраф державі за незаконне нанесення збитку (у вигляді кабана) — 40 тис. грн», — коментує фермер.

© Вікторія Сумченко, Kurkul.com, 2017

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%