У США господарство з вирощування органічних медичних конопель працює цілий рік

14 січня 2018 129 0
Цвітіння конопель
plantaehealth.comЦвітіння конопель

Фермерське господарство Alfalfa Valley Farms в американському штаті Орегон було першим, що отримало ліцензію на вирощування органічних медичних конопель. Які секрети вирощування культури, та як тут впроваджують принцип «з поля до столу» (Farm-to-Table), власники ферми розповіли Нortidaily.com.

Діючи як бізнес Farm-to-Table, Alfalfa Valley Farms повністю контролює життєвий цикл конопель. Працівники ферми, доглядають, збирають, обробляють і доставляють урожай конопель безпосередньо з ферми до місцевих диспансерів у містах Бенд, Мадрас та Прінвілл. Основна мета господарства — налагодити місцеве виробництво органічних, доступних конопель для своїх пацієнтів, а також забезпечити їх найвищу якість.

Для того, щоб отримати максимальну віддачу від вирощування культури, зробити продукцію максимально екологічно чистою та забезпечити збирання урожаю цілий рік, тут перейшли до вирощування конопель у теплицях.

Для цього ще в 2015 році було придбано 10 теплиць шириною 9 та довжиною 30 м. У 2016 році, ще не маючи встановленими жодних систем енергозбереження, тут вдалось із 7 запущених у виробництво теплиць зібрати понад 900 кг готової продукції. Зараз, коли в роботі всі 10 теплиць та було змонтовано системи контролю клімату, вентиляції, затемнення та збереження тепла уночі, віддача є значно вищою.

Ендрю Андерсон, власник господарства, розповідає, що обрав теплиці максимальної висоти, адже це дозволяє налагодити ефективне провітрювання та контроль вологості, особливо в нічний час.

«Вночі, коли ми закриваємо теплиці, я вмикаю тепличні вентилятори кожні 30-45 хвилин протягом 15 хвилин, головним чином тому, що вологість накопичується внизу внаслідок транспірації рослин. Якщо ви закриєте теплицю та не запустите вентилятори, волога осідає на рослини, і ви отримаєте борошнисту росу та цвіль», — ділиться секретами фермер.

Він пояснив, що навколишнє середовище без стресів має дуже важливе значення для вирощування здорових рослин та отримання високоякісного продукту.

«Тут в Бенді у нас прохолодні ночі. Теплиці захищають рослини, обмежують доступ холодного повітря та вологи, а особливо захищають рослини від вітрів. Вітер — один з найбільших стресових чинників для рослин. У будь-якому господарстві найважливіше не піддавати стресу рослини. Зрештою, щасливі рослини дають щасливі продукти», — зауважує містер Андерсон.

Отримання здорової та екологічно чистої продукції на переконання фермера, призводить до відмінного «фінансового здоров'я» компанії. Тому він радить фермерам не економити на обладнанні та технологіях під час виробництва, адже такі речі, як хороша теплиця, можуть позбавити вас багатьох проблем у майбутньому.

Виконано за допомогою Disqus