Реклама

Фермери та депутати записали звернення до антирейдерської комісії

31 січня 2018 332 0
Фермери та депутати просять покращити роботу антирейдерської комісії
Kurkul.comФермери та депутати просять покращити роботу антирейдерської комісії

Представники ГО «Бізнес-варта», народні депутати України та фермери звернулися із проханням відновити постійну системну роботу антирейдерської комісії. Вони закликають удосконалити її роботу та зробити засідання комісії ефективнішими. Про це повідомляє Kurkul.com.

«Хотів би звернутися до членів уряду, до членів комісії, яку ми створили по запобіганню тиску на бізнес та незаконному поглинанню. Ми дуже пишалися, що створили цю комісію, що вона почала працювати. Ми починаємо втрачати ту перевагу, яку ми здобули важкою працею за 6-8 місяців разом з громадськими діячами, з депутатами, з постраждалими, з адвокатами та юристами. Ми зробили досить багато. Люди, які втратили свою власність, бізнес, кошти почали вже вірити, що можливо це повернути. Багатьох людей ми вберегли від того, що можна так прийти і зібрати їхнє майно. Ця комісія почала давати якийсь позитивний результат. Але ми останні два місяці не збиралися. Тому я звертаюся і до голови комісії, перш за все до Степана Кубіва, який теж багато зробив щоб вона працювала. Ми починаємо втрачати позиції. Вселивши надію людям ми робимо великий гріх, якщо ми не ведемо наші справи до кінця», — зазначив член комісії, народний депутат, голова ради ГО «Бізнес-варта» Іван Мірошніченко.

За словами представника ТОВ «НЕСТ» Василя Доценка, до створення комісії багато справ щодо рейдерських захоплень вже були на різних стадіях кримінальних проваджень. Але з’явилася надія на комісію, яка зможе вирішити проблеми рейдерства.

«Було сподівання на те, що комісія, безпосередньо розібравшися в кожному випадку, зможе навести порядок та прискорити повернення власності  реальним власникам та покарає хоч когось із рейдерів. Тому, що поки це не відбудеться, якщо рейдерів не каратимуть цей рух процвітатиме. Кількість захоплень у країні(це досить вигідний бізнес) буде збільшуватися», — вважає Василь Доценко.

Співзасновник ТОВ «Нива - 2010» Олег Трибиненко також висловив надію на допомогу із вирішенням питання щодо захоплення його підприємства.

«Сподівання були на комісію та на наші гуманні суди. Після того, як Дніпропетровський апеляційний суд прийняв рішення не на нашу користь залишилося сподівання на цю комісію. Тому, що село живе без податків, люди без зарплати вже протягом 9 місяців», — зазначив Олег Трибиненко.

Голова ФГ «Матвєєв» Ігор Матвєєв висловив незадоволення роботою комісії. Адже комісія нічого не зробила для розкриття справи щодо рейдерського захоплення його підприємства.

«До сьогоднішнього дня комісією нічого не було вирішено. Вважаю діяльність комісії незадовільною тому, що жодне питання, поставлене комісії не було вирішено. Жодна справа не була розкрита, жодній особі не висунута підозра» , — говорить Ігор Матвєєв.

За словами голови Асоціації фермерів Дніпропетровщини Анатолія Гайворонського, діяльність комісії не приносить жодних результатів.

«Я дуже сподіваюся на те, що міністри, інші народні депутати, які входять в антирейдерську комісію зможуть ефективно, результативно і оперативно працювати на благо держави і на користь підприємців, які роками створювали, інвестували, будували  і у яких в один день прийшли і забрали. Відновивши нормальну роботу комісії ви сьогодні не будете підштовхувати підприємців під інші дії», — заявила  керівник ГО «Бізнес-варта» Ольга Матвіїва.

Дивіться відеозвернення за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus